It is currently Thu Jun 22, 2017 7:27 pm

Welcome
Bine ai venit pe romaniaraw

In momentul de fata, vezi forumul ca "vizitator", ceea ce iti da un acces limitat. Prin crearea unui cont, capeti dreptul de a posta raspunsuri si a crea noi topicuri, de a raspunde la poll-uri, a upload-a fisiere si a comunica privat cu restul membrilor. Crearea unui cont e gratuita, simpla si rapida, deci inregistreaza-te acum!

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Nutritionisti, Personalitati
PostPosted: Mon Sep 08, 2014 6:47 pm 

Nu stiu daca exista deja un thread special pentru asa ceva, daca exista, atunci imi cer scuze, si rog mutarea acestui mesaj la locul potrivit.
As vrea sa discutam despre diversii nutritionisti si personalitati in domeniu.

Ati auzit de Eric Berg? Cineva mi l-a recomandat pentru ca ar avea documentare foarte utile. Poate fi gasit pe YouTube la http://www.youtube.com/channel/UCc53g8zgxinaMyl_3hJp5Iw - Berg Diets

Am un prieten turc, care mi-a povestit multe despre acest chimist: Ibrahim Adnan Saracoglu - scris corect: İbrahim Adnan Saraçoğlu, cica ar fi un geniu in domeniul nutritiei.

De asemenea mi-a povestit despre alt turc, numit Ahmet Maranki - un fel de "stie-tot", care vorbeste despre orice: nutritie, politica, teoria conspiratiei, etc.

In caz ca stiti ceva despre aceste persoane, as fi interesat sa cunosc detalii. De asemenea, daca stiti limba turca, poate ca veti descoperi ceva chestiuni interesante spuse de acestia.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]