It is currently Thu Jun 29, 2017 3:21 am

Welcome
Bine ai venit pe romaniaraw

In momentul de fata, vezi forumul ca "vizitator", ceea ce iti da un acces limitat. Prin crearea unui cont, capeti dreptul de a posta raspunsuri si a crea noi topicuri, de a raspunde la poll-uri, a upload-a fisiere si a comunica privat cu restul membrilor. Crearea unui cont e gratuita, simpla si rapida, deci inregistreaza-te acum!

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Vand deshidrator Biosec Domus B5
PostPosted: Mon Jul 29, 2013 11:15 am 

Vand deshidrator Biosec Domus B5 aproape nou (folosit de 2-3 ori) cumparat acum 1 luna cu o garantie de 1 an si 11 luni . Are 5 tavi de dimensiunea 24x36 cm deci o suprafata totala de deshidratare de 0.43 mp . Are flux de aer orizontal , afisaj digital la temperatura , are timer , are mod silentios , posibilitate de reglare a temperaturii la 30-40-50C . El este facut in Italia de compania "Tauro Essicatori" si mi se pare la fel de calitativ ca si Excalibur sau Sedona . Tavile sunt din plastic BPA free (oricum majoritatea bem apa plata din plastic de 2 lei si nu stiu ce rost mai are sa nu agitam cu bpa-ul asta) . Imi pare rau ca il vand dar vreau sa imi cumpar o cursiera .

Pretul este de 600 RON iar eu sunt din Bucuresti
Contact la nr de tel 0765 416 420

Image

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]